FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
Villa Botanica
 

STAN ZAAWANSOWANIA REALIZACJI PROJEKTU DEWELOPERSKIEGO W APARTAMANETACH INNOVA III WE WROCŁAWIU

Wrocław, 20.06.2018

FPP informuje że:

Stan zaawansowania realizacji projektu deweloperskiego budynków 6.2 i 6.1 wynosi odpowiednio: budynek 6.2 - 78%, budynek 6.1 - 63%.

Budynek 6.2

Stan zaawansowania budowy wynosi 68%.

Zakończono prace murarskie ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynku - kondygnacje +1 do +17. Zakończono prace murarskie ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynku - kondygnacje od +1 do +17. Zamontowano stolarkę okienną na kondygnacjach od +1 do +15. Kontynuowane jest wykonywanie tynków gipsowych mieszkań na kondygnacjach od +1 do +9, trwają prace tynkarskie na kondygnacji +10 oraz klatki schodowej. Trwa wykonywanie jastrychów cementowych. Wykonano siedem kondygnacji od+1do +7. Wykonywane jest docieplenie korytarzy z wełny mineralnej na kondygnacjach od +1 do +11. Zakończone zostały prace murarskie pomieszczeń technicznych w części garażowej. Trwa montaż rusztowań fasadowych pod wykonanie docieplenia budynku. Rozpoczęto roboty dociepleniowe budynku - wyklejanie styropianu i wełny mineralnej na elewacji wschodniej i zachodniej. Równocześnie izolowane są balkony - obróbki blacharskie i izolacja papowa. Rozpoczęto prace pokrywcze dachu budynku - styropian + wylewki betonowe. Trwają prace instalacyjne - rozprowadzenie poziomów i pionów centralnego ogrzewania, kanalizacji sanitarnej i technologicznej oraz instalacji wody. Na bieżąco wykonywane są roboty elektryczne - okablowanie mieszkań, niskie prądy. Rozprowadzane jest okablowanie dla instalacji domofonowej, SAP, teletechnika.

Budynek 6.1

Stan zaawansowania budowy wynosi 47%.

Kontynuowane są prace żelbetowe konstrukcji budynku. Wykonano konstrukcję kondygnacji od +1 do +12 łącznie ze stropami. Wykonano część ścian, tarcz i słupów żelbetowych kondygnacji +13. Wykonano ściany murowane kondygnacji podziemnych a także mury zewnętrzne i wewnętrzne na kondygnacji od +1 do +9. Zakończono montaż stolarki okiennej na poziomie od +1 do +7. Rozpoczęto ocieplanie ścian wewnętrznych wełną mineralną. Wykonano docieplenie kondygnacji od +1 do +7. Tynki gipsowe wykonano na kondygnacjach od +1 do +6. Trwają prace instalacyjne - rozprowadzenie poziomów i pionów wody, kanalizacji sanitarnej i centralnego ogrzewania. Trwa rozprowadzenie rur co w mieszkaniach oraz roboty elektryczne - rozprowadzanie instalacji elektrycznej w mieszkaniach kondygnacji od +1 do +6. Równolegle prowadzone są roboty instalacyjne w garażu podziemnym.

Dział marketingu i sprzedaży


Zawiadomienie o połączeniu Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. ze spółką zależną FPP Powsin Sp. z o.o.
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję