FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
Villa Botanica
 

STAN ZAAWANSOWANIA REALIZACJI PROJEKTU DEWELOPERSKIEGO W APARTAMENTACH INNOVA III WE WROCŁAWIU

Wrocław, 06.12.2018

FPP informuje że:

Stan zaawansowania realizacji projektu deweloperskiego budynków 6.2 i 6.1 wynosi odpowiednio: budynek 6.2 - 96%, budynek 6.1 - 84%.

Budynek 6.2

Stan zaawansowania budowy wynosi 94%.

Prace weszły w etap końcowy. Do wykonania pozostały następujące prace: w mieszkaniach: dokończenie malowania mieszkań i korytarzy, montaż parapetów okiennych i nawietrzaków, montaż opasek drzwiowych oraz dokończenie montażu białego osprzętu elektrycznego;  na korytarzach i klatkach schodowych: dokończenie okładzin kamiennych przy windach i płytek w korytarzach, dokończenie zabudów meblowych oraz malowanie końcowe; w garażach: malowanie garażu (pasy, miejsca postojowe, słupy), prace kosmetyczne ściany szczelinowej; na elewacji: dokończenie prac elewacyjnych na poziomie parteru, dokończenie prac na tarasach zewnętrznych (obrzeża, płytki ceramiczne poziomu +1). Do wykonania pozostały również drogi, chodniki, zagospodarowanie terenu a także w przypadku instalacji - przeprowadzenie prób i sprawdzeń.

Budynek 6.1

Stan zaawansowania budowy wynosi 78%.

Kontynuowane jest ocieplanie ścian wewnętrznych wełną mineralną. Wykonano docieplenie kondygnacji od +1 do +15. Tynki gipsowe wykonano na kondygnacjach od +1 do +14, równolegle wykonywane są tynki klatki schodowej. Rozpoczęto malowanie mieszkań. Podłoża pod posadzki (jastrychy) zostały wykonane na kondygnacjach od +1 do +12. Rozpoczęto układanie glazury podłogowej w korytarzach budynku. Rozpoczęto prace izolacyjne balkonów oraz montaż konstrukcji barierek. Trwają prace instalacyjne - rozprowadzenie poziomów i pionów wody, kanalizacji sanitarnej i centralnego ogrzewania. Trwa rozprowadzenie rur co w mieszkaniach. Roboty elektryczne - trwa rozprowadzanie instalacji elektrycznej w mieszkaniach kondygnacji od +1 do +14. Równolegle prowadzone są roboty instalacyjne w garażu podziemnym. Trwają prace elewacyjne - docieplenie fasady budynku styropianem i wełną mineralną. Wykonano ok. 80% ww. docieplenia (bez siatki i struktury), docieplenia (bez siatki i struktury), na elewacji północnej rozpoczęto nakładanie struktury. Na bieżąco uzupełniane jest rusztowanie fasadowe.

Dział marketingu i sprzedaży


Zawiadomienie o połączeniu Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. ze spółką zależną FPP Powsin Sp. z o.o.
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję