FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
Villa Botanica
 

STAN ZAAWANSOWANIA REALIZACJI PROJEKTU DEWELOPERSKIEGO W APARTAMENTACH INNOVA III WE WROCŁAWIU.

Wrocław, 11.05.2018

FPP informuje że:

Stan zaawansowania realizacji projektu deweloperskiego budynków 6.2 i 6.1 wynosi odpowiednio: budynek 6.2 - 70%, budynek 6.1 - 56%.

Budynek 6.2

Stan zaawansowania budowy wynosi 60%.

Zakończono wykonywanie elementów żelbetowych (ściany, tarcze, słupy) kondygnacji od -2 do +17, wykonano attyki dachu, ściany windy i strop na windami kondygnacji dachowej. Zakończono prace murarskie ścian zewnętrznych i wewnętrznych budynku - kondygnacje +1 do +15. Trwają prace murarskie kondygnacji +16. Trwa montaż stolarki okiennej - kondygnacja +14. Zamontowano stolarkę okienną na kondygnacjach od +1 do +13. Kontynuowane jest wykonywanie tynków gipsowych mieszkań na kondygnacjach od +1 do +6. Trwają prace tynkarskie na kondygnacji +7. Rozpoczęto tynkowanie klatki schodowej oraz wykonywanie jastrychów cementowych na kondygnacjach od +1 do +6. Wykonywane jest docieplenie korytarzy z wełny mineralnej na kondygnacjach od +1 do +8. Trwa montaż rusztowań fasadowych pod wykonanie docieplenia budynku. Trwają prace instalacyjne - rozprowadzenie poziomów i pionów centralnego ogrzewania kanalizacji sanitarnej i technologicznej oraz instalacji wody. Na bieżąco wykonywane są roboty elektryczne - okablowanie mieszkań. Rozprowadzane jest okablowanie dla instalacji domofonowej, SAP, teletechnika. Wykonano izolację przeciw wilgociową i cieplną ścian przyziemia budynku. Wykonane zostały przyłącza energetyczne do budynków. Zdemontowano żuraw wieżowy przy budynku 6.2.

Budynek 6.1

Stan zaawansowania budowy wynosi 40%.

Zakończono prace żelbetowe kondygnacji 0 - ściany, słupy oraz strop nad kondygnacją 0. Wykonano attyki tarasów nad kondygnacją 0 oraz zabetonowano schody zewnętrzne. Wykonano izolację przeciw wilgociową i cieplną ścian przyziemia budynku. Kontynuowane są prace żelbetowe konstrukcji budynku. Wykonano konstrukcję kondygnacji od +1 do +10 łącznie ze stropami. Wykonano część ścian, tarcz i słupów żelbetowych kondygnacji +11. Wykonano mury zewnętrzne i wewnętrzne na kondygnacji od +1 do +7. Zakończono montaż stolarki okiennej na poziomie od +1 do +5. Trwa montaż okien na poziomie +4. Rozpoczęto ocieplanie ścian wewnętrznych wełną mineralną. Wykonano docieplenie kondygnacji od +1 do +7. Tynki gipsowe wykonano na kondygnacjach od +1 do +4. Rozpoczęto kondygnację +5. Trwają prace instalacyjne - rozprowadzenie poziomów i pionów wody, kanalizacji sanitarnej i centralnego ogrzewania. Trwa rozprowadzenie rur co w mieszkaniach oraz roboty elektryczne - rozprowadzanie instalacji elektrycznej w mieszkaniach kondygnacji od +1 do +6. Równolegle prowadzone są roboty instalacyjne w garażu podziemnym.

 

Dział marketingu i sprzedaży


Zawiadomienie o połączeniu Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. ze spółką zależną FPP Powsin Sp. z o.o.
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję