FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
Villa Botanica
 

STAN ZAAWANSOWANIA REALIZACJI PROJEKTU DEWELOPERSKIEGO W APARTAMENTACH INNOVA III WE WROCŁAWIU

Wrocław, 10.10.2018

FPP informuje że:

Stan zaawansowania realizacji projektu deweloperskiego budynków 6.2 i 6.1 wynosi odpowiednio: budynek 6.2 - 89%, budynek 6.1 - 73%.

Budynek 6.2

Stan zaawansowania budowy wynosi 87%.

Trwa wykonywanie tynków gipsowych mieszkań, które zostały wykonane na kondygnacjach od +1 do +15, trwają prace tynkarskie na kondygnacji +17, kontynuowane jest tynkowanie klatki schodowej oraz tynki na kondygnacji 0 i -1, -2. Jastrychy cementowe posadzek - do wykonania pozostało piętro +17. Wykonano docieplenia korytarzy z wełny mineralnej. Trwają prace okładzinowe, układanie płytek ceramicznych na korytarzach i klatce schodowej na kondygnacjach od +2 do +14. Zakończono montaż rusztowań fasadowych pod wykonanie docieplenia budynku. Trwają roboty dociepleniowe budynku - wyklejanie styropianu i wełny mineralnej na elewacji - wykonano ok. 50% elewacji na gotowo (docieplenie + struktura). Na kondygnacjach od +2 do + 17 wykonano jastrychy cementowe pod układanie glazury. Trwa układanie glazury na balkonach a także rozpoczęto montaż balustrad balkonowych. Trwają prace pokrywcze dachu budynku są na ukończeniu. Wykonano izolację cieplną, warstwę dociskową (jastrych cementowy) i warstwę papy podkładowej i nawierzchniowej a także zamontowano czapki kominowe i ocieplono kominy, zamontowano wpusty dachowe, wykonywane są obróbki papowe. Montowane są obróbki blacharskie. Zamontowano windy w wewnętrzne. Trwają prace instalacyjne - rozprowadzenie poziomów i pionów centralnego ogrzewania, kanalizacji sanitarnej i technologicznej oraz instalacji wody. Trwają prace instalacji wentylacji mechanicznej oraz wentylacji oddymiającej. Zamontowano kanały wentylacyjne, rozpoczęto montaż urządzeń. Na bieżąco wykonywane są roboty elektryczne - zakończono okablowanie mieszkań i montaż tablic WLZ. Na bieżąco wykonywane są niskie prądy i teletechnika. Rozprowadzane jest okablowanie dla instalacji domofonowej, SAP.

Budynek 6.1

Stan zaawansowania budowy wynosi 66%.

Wykonano ściany murowane kondygnacji podziemnych oraz mury zewnętrzne i wewnętrzne na kondygnacji od +1 do 17, trwają prace murarskie ścianek działowych, zamykanie szachtów instalacyjnych. Zakończono montaż stolarki okiennej na poziomach od +1 do +16. Kontynuowane jest ocieplanie ścian wewnętrznych wełną mineralną. Wykonano docieplenie kondygnacji od +1 do +10. Tynki gipsowe wykonano na kondygnacjach od +1 do +9, równolegle wykonywane są tynki klatki schodowej. Podłoża pod posadzki (jastrychy) zostały wykonane na kondygnacjach od +1 do +9. Rozpoczęto układanie glazury podłogowej w korytarzach budynku. Rozpoczęto prace izolacyjne balkonów oraz montaż konstrukcji barierek. Trwają prace instalacyjne - rozprowadzenie poziomów i pionów wody, kanalizacji sanitarnej i centralnego ogrzewania. Trwa rozprowadzenie rur co w mieszkaniach. Roboty elektryczne - trwa rozprowadzanie instalacji elektrycznej w mieszkaniach kondygnacji od +1 do +14. Równolegle prowadzone są roboty instalacyjne w garażu podziemnym. Trwa montaż rusztowania fasadowego.

Dział marketingu i sprzedaży


Zawiadomienie o połączeniu Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. ze spółką zależną FPP Powsin Sp. z o.o.
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję