FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
Villa Botanica
 

STAN ZAAWANSOWANIA REZALIZACJI PROJEKTU DEWELOPERSKIEGO W APARTAMENTACH INNOVA III WE WROCŁAWIU

Wrocław, 24.07.2018

FPP informuje że:

Stan zaawansowania realizacji projektu deweloperskiego budynków 6.2 i 6.1 wynosi odpowiednio: budynek 6.2 - 85%, budynek 6.1 - 68%.

Budynek 6.2

Stan zaawansowania budowy wynosi 75%.

Zamontowano stolarkę okienną na kondygnacjach od +1 do +15. Kontynuowane jest wykonywanie tynków gipsowych mieszkań na kondygnacjach od +1 do +12, trwają prace tynkarskie na kondygnacji +13, kontynuowane jest tynkowanie klatki schodowej oraz tynki na kondygnacji 0 i -1. Trwa wykonywanie jastrychów cementowych - wykonano siedem kondygnacji od +1 do +10. Wykonywane jest docieplenie korytarzy z wełny mineralnej na kondygnacjach od +1 do +13. Trwa montaż rusztowań fasadowych pod wykonanie docieplenia budynku oraz trwają roboty dociepleniowe budynku - wyklejanie styropianu i wełny mineralnej na elewacji. Równocześnie izolowane są balkony - obróbki blacharskie i izolacja papowa. Trwa montaż balustrad balkonowych - wykonanie ok. 90% konstrukcji na elewacji wschodniej i zachodniej. Zamontowano konstrukcję fasady ALU na elewacji północnej (bez oszklenia).Trwają prace pokrywcze dachu budynku - wykonano izolację cieplną, warstwę dociskową (jastrych cementowy) i warstwę papy podkładowej a także zamontowano wpusty dachowe, wykonywane są obróbki papowe. Trwają prace instalacyjne - rozprowadzenie poziomów i pionów centralnego ogrzewania, kanalizacji sanitarnej i technologicznej oraz instalacji wody. Na bieżąco wykonywane są roboty elektryczne - okablowanie mieszkań - wykonano 16 kondygnacji okablowania oraz WLZ do 10-go piętra, niskie prądy i teletechnika. Rozprowadzane jest okablowanie dla instalacji domofonowej, SAP. Wykonano izolację przeciw wilgociową i cieplną ścian przyziemia budynku oraz przyłącza energetyczne do budynku. Zdemontowany został żuraw wieżowy.

Budynek 6.1

Stan zaawansowania budowy wynosi 52%.

Wykonano izolację przeciw wilgociowa i cieplną ścian przyziemia budynku. Kontynuowane są prace żelbetowe konstrukcji budynku - wykonano konstrukcję kondygnacji od +1 do +14 łącznie ze stropami. Wykonano ściany, tarcze i słupy żelbetowe kondygnacji +15. Wykonano szalunki i zbrojenie stropu nad kondygnacją +15.   Wykonano mury zewnętrzne i wewnętrzne na kondygnacji od +1 do +10. Trwają prace murarskie kondygnacji +11. Zakończono montaż stolarki okiennej na poziomach od +1 do +10. Kontynuowane jest ocieplanie ścian wewnętrznych wełną mineralną. Wykonano docieplenie kondygnacji od +1 do +10. Tynki gipsowe wykonano na kondygnacjach od +1 do +8, równolegle wykonywane są tynki klatki schodowej. Podłoża pod posadzki (jastrychy) zostały wykonane na trzech kondygnacjach od +1 do +3. Rozpoczęto prace izolacyjne balkonów. Trwają prace instalacyjne - rozprowadzenie poziomów i pionów wody, kanalizacji sanitarnej i centralnego ogrzewania. Trwa rozprowadzenie rur co w mieszkaniach. Roboty elektryczne - trwa rozprowadzanie instalacji elektrycznej w mieszkaniach kondygnacji od +1 do +10. Równolegle prowadzone są roboty instalacyjne w garażu podziemnym.

Dział marketingu i sprzedaży


Zawiadomienie o połączeniu Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. ze spółką zależną FPP Powsin Sp. z o.o.
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję