FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
Villa Botanica
 

Fadesa Polnord Polska (FPP) sprzedała już 2000 mieszkań

Warszawa, dn. 23.01.2014 r.

Spółka Fadesa Polnord Polska (FPP) założona w 2005 roku osiągneła w styczniu 2014 roku liczbę 2000 sprzedanych mieszkań

Z wielką satysfakcją, dumą i nadzieją co do przyszłości, chcielibyśmy poinformować, iż od początku działalności firmy, to jest od 2005 roku, sprzedaliśmy już 2000 mieszkań. Chcemy podziekować wszystkim naszym klientom za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyli w momencie wyboru i zakupu mieszkania. Ten sukces oraz zainteresowanie, jakim cieszą się nasze inwestycje, pozwala nam wierzyć, że udało nam się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oraz że spełniamy obietnice co do jakości mieszkań i czasu ich realizacji - mówi Małgorzata Gryc, dyrektor sprzedaży i marketingu.

1

Aktualnie FPP realizuje 2 kompleksy osiedlowe: Ostoja Wilanów (www.ostoja-wilanow.com ) w Warszawie i Osiedle Innova (www.osiedle-innova.com ) we Wrocławiu. Spółka może pochwalić się bardzo dobrą kondycją finansową (niski poziom zadłużenia w instytucjach finansowych i wysoka płynność). Ta gwarancja bezpieczeństwa dla klientów jest dodatkowo wzmocniona poprzez finansowanie budowy obu inwestycji zapewnione przez bank PEKAO S.A.

Inwestycje

Oparta na koncepcji otwarego osiedla oraz idei zrównoważonego rozwoju, Ostoja Wilanów, jest realizowana w 8 etapach. 2044 mieszkania będą zlokalizowane w 31 budynkach wielorodzinnych i willach miejskich, usytuowanych na terenie liczącym 17 ha. Wokół budynków jest ponad 5 ha terenów zielonych, na które składa sie park z roślinnoscią leśną o powierzchni 2 ha oraz park centralny z jeziorkiem płynącym wzdłuż osiedla, częściami rekreacyjnymi, alejami i strefami zabaw dla dzieci.

Ideę stworzenia kompleksu mieszkalnego z przyjaznymi częściami wspólnymi dla jego mieszkańców, udało się również stworzyć na Osiedlu Innova. Projekt składa się z 531 mieszkań zlokalizowanych w 9 eleganckich i klasycznych budynkach, które różnią się kolorowymi detalami wykończenia elewacji. Razem z częściami wspólnymi, placami zabaw, miejscami do odpoczynku, inwestycja jest wyróżniana jako nowoczesne osiedle miejskie o wysokiej jakości.

FPP posiada w swojej ofercie szeroki wybór mieszkań: od najmniejszych jednopokojowych aż do apartamentów i penthousów. Przy ich projektowaniu podstawową uwagę skupiono na funkcjonalności i otwartej przestrzeni. W mieszkaniach jest to osiągnięte dzięki rozkładowi pomieszczeń, dużym oknom oraz wygodnym balkonom lub tarasom. W budynkach natomiast dzięki przestronnym holom, garażom podziemnym, specjalnie do tego przeznaczonym miejscom na wózki i rowery oraz komórkom lokatorskim.

Udziałowcami założonej w 2005 roku FPP są hiszpańska MARTINSA-FADESA S.A. (51% kapitału) oraz POLNORD S.A (49% kapitału). Oprócz aktualnie realizowanych inwestycji, FPP posiada tereny pod budowę dalszych 1100 mieszkań. W 2013 roku FPP sprzedała 355 mieszkań i przekazała klientom 252 mieszkania. Od początku swej działaności FPP sprzedała 2000 mieszkań, z których do użytkowania przekazała 1700.


Zawiadomienie o połączeniu Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. ze spółką zależną FPP Powsin Sp. z o.o.
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję