FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
Villa Botanica
 

FADESA POLNORD POLSKA rozpoczyna pierwszy projekt we Wrocławiu

Wrocław, 28.06.2010

Fadesa Polnord Polska (FPP), firma deweloperska znana z inwestycji obejmującej 1800 mieszkań w Miasteczku Wilanów w Warszawie, rozpoczyna swój pierwszy projekt we Wrocławiu. Na Osiedlu Innova powstanie w sumie 850 mieszkań. Podobnie jak w Warszawie FPP wprowadza we Wrocławiu swoją przystępną politykę cenową - w ciągu pierwszych kilku tygodni sprzedaży gwarantowana cena za 1 mkw. wynosi 5 957 zł brutto.

Osiedle Innova we Wrocławiu Inwestycja realizowana jest przez spółkę Osiedle Innova Sp. z o. o., specjalnie powołaną do zrealizowania tego projektu. Jedynym udziałowcem tej spółki jest Fadesa Polnord Polska. Inwestycja została podzielona na kilka etapów i znajdzie się w niej łącznie ponad 850 mieszkań. W ramach jej pierwszego etapu, którego budowa trwa, powstanie blisko 230 mieszkań.

Niezmienna cena W ciągu pierwszych kilku tygodni sprzedaży, cena wszystkich lokali budowanych na Osiedlu Innova wynosi 5 957 PLN brutto za 1 mkw. Dzięki temu każde z oferowanych mieszkań można nabyć w ramach programu "Rodzina na swoim". Stała cena cechuje oryginalną politykę cenową dewelopera. Po raz pierwszy, i od razu z sukcesem, wprowadzono ją w 2009 roku w ramach wspomnianej inwestycji w Warszawie. Dzięki temu, klienci FPP już przed pierwszą wizytą w biurze sprzedaży wiedzą, ile zapłaciliby za mieszkanie o wybranym metrażu. Jest to odpowiedź na potrzeby klientów z Wrocławia, po załamaniu polityki kredytowej banków na początku 2009 roku.

Średnia powierzchnia mieszkania to 50 mkw. Inwestor oferuje lokale o średniej powierzchni 50 mkw., dostępne w metrażu od 32 do 75 mkw. Projekt architektoniczny Osiedla powstał w renomowanej wrocławskiej pracowni APA HUBKA i uwzględnia europejskie wzorce organizacji nowej przestrzeni miejskiej.  Dbając o walory estetyczne osiedla, zastosowano stylowe i niepowtarzalne rozwiązania oraz kolorystykę elewacji harmonizującą z otoczeniem i naturą. Wysoki standard wykończenia budynków gwarantują między innymi: elementy drewna i bezpiecznego szkła na elewacji, okna typu portfenetr, drzwi antywłamaniowe klasy C, wysoki współczynnik izolacji termicznej i akustycznej, najnowszej generacji systemy teleinformatyczne, opomiarowanie mieszkań zlokalizowane poza lokalem oraz wysokość mieszkań (2,7 metra).

Atutami Osiedla są: spokojna okolica, sąsiedztwo terenów zielonych oraz niewielka odległość od centrum miasta. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy powstaje na Krzykach u zbiegu ulic: Pięknej, Nyskiej i Jesionowej, w otoczeniu osiedli Huby i Gaj. Sąsiedztwo licznych przystanków autobusowych i tramwajowych zapewnia szybki i sprawny dojazd do centrum miasta oraz łatwy dostęp do obiektów handlowo-usługowych, galerii handlowych, przedszkoli, szkół, uczelni wyższych czy ośrodków zdrowia.

FPP stała się znana dzięki warszawskiej inwestycji obejmującej 1800 mieszkań. Realizacja osiedla "Ostoja Wilanów" podzielona została na 8 etapów. V etap ukończono w marcu 2010 r. Obecnie realizowany jest VI etap, nad którym prace rozpoczęto w październiku 2009 r. Podobnie jak we Wrocławiu, średnia powierzchnia mieszkań powstających w tym etapie wynosi 50 mkw. - Notujemy obecnie wysoki popyt na mieszkania o tym metrażu. Stała cena naszych lokali zwiększyła jeszcze zainteresowanie naszą inwestycją - mówi Małgorzata Gryc, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu FPP.

FPP jest polską spółką deweloperską działającą w rynku polskim od maja 2005 roku. Udziałowcami spółki są liderzy branży deweloperskiej w Hiszpanii (Martinsa-Fadesa - 51 procent udziałów) i Polsce (Polnord SA - 49 procent udziałów).


Zawiadomienie o połączeniu Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. ze spółką zależną FPP Powsin Sp. z o.o.
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję