FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
Villa Botanica
 

Na osiedlu Innova przybędą dwa budynki

Warszawa, dn. 27.03.2012 r.

Ruszyła budowa i sprzedaż mieszkań w czwartej i piątej fazie realizacji Osiedla Innova we wrocławskich Krzykach

W nowym etapie projektu realizowanego przez Fadesę Polnord Polska w ramach spółki celowej Osiedle Innova we Wrocławiu  przy ulicy Nyskiej powstaną kolejne 184 mieszkania. Docelowo Osiedle Innova tworzyć będzie kompleks dziewięciu budynków wielorodzinnych, w których znajdzie się ponad 530 lokali o podwyższonym standardzie.

zdjecie

W budynkach zrealizowanych i będących na ukończeniu właścicieli znalazło już 235 apartamentów. Nabywcy lokali z pierwszej fazy budowy, która liczy 70 lokali, właśnie przeprowadzają się do swoich mieszkań. Osoby, które kupiły lokale w drugim etapie projektu (71 mieszkań) wprowadzą się do nich do końca drugiego kwartału bieżącego roku.

W obecnie rozpoczętej fazie realizacji inwestycji zaprojektowane zostały mieszkania o powierzchni od 28 mkw. do 81 mkw. z dużymi ogródkami, balkonami lub tarasami. Na terenie kompleksu, który przygotowany jest do monitoringu  znajdzie się plac zabaw dla dzieci i ogólnodostępne miejsca parkingowe. Przestrzeń wokół budynków wypełnią ciekawe nasadzenia i kompozycje roślinne oraz elementy małej architektury. Koncepcja osiedla opracowana została przez renomowaną wrocławską pracownię architektoniczną APA HUBKA.

Finansowanie inwestycji przez Bank Pekao SA

Bezpieczeństwo realizacji inwestycji zapewnia Bank Pekao SA. Klienci dokonują wpłat na specjalny zastrzeżony rachunek dla nowego etapu inwestycji.

W trwającym obecnie okresie promocyjnym deweloper umożliwia zakup mieszkania w atrakcyjnym systemie finansowania 10/20/70. Dla kupujących oznacza to wpłatę 10 proc. wartości nieruchomości w ciągu 45 dni od podpisania umowy przedwstępnej, 20 proc. w trakcie budowy, a pozostałe 70 proc. kwoty przy odbiorze kluczy po zakończeniu budowy. Oddanie mieszkań powstających w nowym etapie inwestycji przewidziane jest w IV kwartale 2013 roku.

Funkcjonalne mieszkania i wysokiej jakości wykonanie

Największym powodzeniem wśród naszych klientów cieszą się niewielkie mieszkania dwupokojowe. Mieszkanie trzypokojowe można kupić w cenie od 264,5 tys. zł - wylicza Krzysztof Winnicki - Dyrektor oddziału we Wrocławiu i wiceprezes spółki Osiedle Innova. - Układ funkcjonalny nawet niewielkich lokali daje ogromną swobodę planowania wnętrza. Bazując na doświadczeniu zdobytym podczas realizacji naszych inwestycji, zaproponowaliśmy najbardziej optymalne rozwiązania. Dzięki temu, to samo mieszkanie może być oferowane w kilku wariantach. Klienci cenią możliwość rearanżacji wnętrza. Zgodnie ze swoimi indywidualnymi upodobaniami mogą np. zamknąć kuchnię lub wydzielić dodatkowy pokój - tłumaczy.

Wrocławianie decydują się zakup mieszkań na Osiedlu Innova nie tylko z powodu centralnego położenia inwestycji, ale także ze względu na podwyższony standard mieszkań. Części wspólne w budynkach wykończone zostały materiałami wysokiej jakości, jak okładzina kamienna, szkło i drewno. W budynku, do którego właśnie wydawane są klucze sprzedało się już 97 proc. mieszkań, a w tym który ukończony zostanie w II kwartale tego roku właścicieli znalazło 95 proc. lokali. Z kolei w budynku, którego realizacja zakończy się w IV kwartale 2012 roku zostało już tylko 28 proc. mieszkań.

Na granicy dzielnic Krzyki i Śródmieście

Atutem Osiedla Innova jest jego położenie w cichej okolicy, w miejscu gdzie dzielnica Krzyki zbiega się ze Śródmieściem. Od wrocławskiego Dworca Głównego inwestycję dzieli zaledwie 2 km. Niewielka odległość do centrum miasta (7 minut) i rozbudowana okoliczna infrastruktura miejska przyciąga kupujących. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, hipermarkety, banki, park wodny oraz bogata sieć komunikacyjna tramwajowa i autobusowa.

Więcej na www.osiedle-innova.com.pl

Biuro sprzedaży: Wrocław (Krzyki), ul. Jesionowa 40

Tel. 801 702 700

Osiedle Innova - spółka zależna Grupy Fadesa Polnord Polska

Osiedle Innova we Wrocławiu realizowane jest przez spółkę celową Osiedle Innova Sp. z o.o. należącą do grupy Fadesa Polnord Polska (FPP). W 2011 roku FPP sprzedała w całym kraju 453 mieszkania i przekazała do użytkowania 397 mieszkań, osiągając przychód 209 milionów zł.

Poza projektem Osiedle Innova, FPP prowadzi również inne inwestycje w Polsce, w szczególności w Warszawie. Od 2005 roku firma wybudowała ponad 1400 mieszkań. Obecnie w Warszawie realizuje wieloetapowo ekskluzywny kompleks Ostoja Wilanów, w którym powstanie łącznie około 2000 mieszkań. Aktualnie trwa budowa siódmego z ośmiu etapów realizacji inwestycji.

Dodatkowe informacje:

PRESTIGE PUBLIC RELATIONS

prestigepr@prestigepr.pl

tel. 022 620 28 29

www.prestigepr.pl


Zawiadomienie o połączeniu Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. ze spółką zależną FPP Powsin Sp. z o.o.
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję