FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
Villa Botanica
 

Ostoja Wilanów nagrodzona w konkursie Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015

Warszawa, 23.12.2015

FPP informuje że:

Niezmiernie miło nam poinformować, że inwestycja Ostoja Wilanów zdobyła II miejsce w konkursie - Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015 - w kategorii: Zabudowa zgodna z zasadą zrównoważonego rozwoju. Celem przedsięwzięcia organizowanego przez Polski Związek Firm Deweloperskich było wyróżnienie projektów, które stwarzają idealne warunki do zamieszkania, są użyteczne dla mieszkańców, przyjazne dla środowiska i realizowane zgodnie z zasadą zrównoważonego rozwoju.

Osiedle Ostoja Wilanów zostało docenione przez kapitułę konkursu za niepowtarzalną koncepcję urbanistyczną, która czerpie inspirację z idei - miasta ogrodu - a jednocześnie bazuje na najnowocześniejszych rozwiązaniach architektonicznych.

Nagroda, która jest jednym z najważniejszych wyróżnień branżowych w kraju, została wręczona podczas uroczystej gali, która odbyła się 10. grudnia br. w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Honorowy patronat nad konkursem sprawował Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Dział Marketingu i Sprzedaży


Zawiadomienie o połączeniu Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. ze spółką zależną FPP Powsin Sp. z o.o.
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję