FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
Villa Botanica
 

Rośnie zainteresowanie Ostoją Wilanów

Warszawa, 07.10.2009

Fadesa Polnord Polska (zwana dalej "FPP") rozpoczyna sprzedaż mieszkań w ramach VI etapu osiedla "Ostoja Wilanów". Do dziś nabywców znalazła już blisko połowa wszystkich mieszkań przewidzianych na całym osiedlu.

262 nowe mieszkania znajdują się od dziś w ofercie spółki Fadesa Polnord Polska. W budynku, którego budowa właśnie się rozpoczęła, najwięcej będzie mieszkań małych - 1- i 2-pokojowych, o powierzchni powyżej 37 mkw. Tylko 19 mieszkań w budynku będzie mieć od 75 do 143 mkw. Wszystkie zostaną oddane w standardzie deweloperskim.

Cena mieszkań w naszej najnowszej ofercie pozwala na ich zakup w ramach programu "Rodzina na swoim". Najtańsze mieszkania oferujemy już od 7257 zł za 1 mkw. - podkreśla Małgorzata Gryc, dyrektor sprzedaży FPP. Deweloper współpracuje z kilkoma bankami, oferującymi preferencyjne warunki dla klientów zdecydowanych na zakup mieszkań w ramach VI etapu inwestycji. Lokale te zostaną oddane do użytku na przełomie 2011 i 2012 roku. W etapie VI zaplanowano także 11 lokali użytkowych. Jednym z nich jest lokal zaprojektowany specjalnie pod przedszkole - przewidziane na około 100 dzieci, wraz ze specjalnym ogródkiem.

Spośród 1800 mieszkań planowanych docelowo na całym osiedlu, blisko 900 zostało już sprzedanych. Aktualnie w ofercie FPP znajduje się 90 mieszkań gotowych do zamieszkania od zaraz. Do użytku mieszkańców oddano już malowniczy park centralny z jeziorem i urokliwymi drewnianymi pomostami. Na najbliższe miesiące zaplanowano uroczyste otwarcie parku leśnego, w skład którego wejdzie unikalny starodrzew oraz ekologiczna ścieżka dydaktyczna dla dzieci. Tereny zielone "Ostoi Wilanów" dostępne są tylko i wyłącznie dla mieszkańców osiedla.


Zawiadomienie o połączeniu Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. ze spółką zależną FPP Powsin Sp. z o.o.
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję