FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
Villa Botanica
 

Ruszyła budowa kolejnego etapu Osiedla Innova

Wrocław, dn. 09.04.2013

Fadesa Polnord Polska w swojej wrocławskiej inwestycji - Osiedlu Innova - zbuduje 4 eleganckie budynki, w których znajdzie się 112 mieszkań. Ich sprzedaż rozpocznie się w połowie kwietnia

Osiedle Innova, powstające we wrocławskich Krzykach u zbiegu ulicy Jesionowej, Nyskiej i Pięknej to nowoczesny kompleks  mieszkaniowy, w którym znajdzie się łącznie 535 mieszkań oraz lokali usługowych. Inwestycja została podzielona na pięć etapów.  Ponad 230 lokali zostało już oddanych do użytkowania, a przekazanie kluczy do mieszkań w dwóch realizowanych aktualnie budynkach planowane jest na IV kwartał br.

cam_003_d

Budowa ostatniego, piątego już etapu rozpoczęła się pod koniec marca. W czterech budynkach znajdujących się w południowym krańcu osiedla, tuż obok zieleni i terenów rekreacyjnych należących do sąsiadującej z osiedlem szkoły, powstanie 112 mieszkań (po 28 lokali w budynku). Mieszkania w większości będą trzypokojowe o średniej powierzchni 62 m².

Projekt wyróżnia się prostotą formy. Cztery budynki połączone parterem wykończonym w płycie HPL cechować będą kontrastujące zestawienia kolorystyczne fasady, przeszklenia każdego tarasu, i funkcjonalny rozkład pomieszczeń w mieszkaniach. Świetne nasłonecznienie lokali zostało uzyskane dzięki zastosowaniu dużych, panoramicznych okien i narożnemu usytuowaniu mieszkań, które zwiększa dostęp światła naturalnego przez większość dnia.

W ekskluzywnych budynkach mieścić się będzie po 28 mieszkań z przestronnymi ogrodami na parterach i dużymi tarasami we wszystkich pozostałych mieszkaniach rozmieszczonymi na 6 kondygnacjach. Okna znajdujące się na tylnej fasadzie budynków wychodzić będą na obszary zieleni i tereny rekreacyjne szkoły. Nowe budynki idealnie wkomponowują się w pozostałą część osiedla, stanowiąc zwieńczenie południowej części inwestycji.

Rozległa przestrzeń znajdująca się pomiędzy budynkami, tereny rekreacyjne i place zabaw wpływają na zwiększenie komfortu zamieszkania i służą wypoczynkowi.

Niewątpliwą zaletą osiedla jest jego położenie zaledwie 2 km od Dworca Głównego i 4 km od wrocławskiego Rynku. Pełna infrastruktura miejska i komunikacyjna, jaką zapewnia najbliższa okolica umożliwia mieszkańcom bezpośredni dostęp do licznych placówek handlowo-usługowych, zdrowotnych i oświatowych.

 

FADESA POLNORD POLSKA (FPP)

FPP jest firmą deweloperską działającą w Polsce od 2004 roku, która posiada doświadczenie na lokalnym polskim rynku. Spółka ma dwóch akcjonariuszy: hiszpańską firmę Martinsa-Fadesa (51% kapitału) oraz polską firmę Polnord (49 % kapitału). Siedziby firmy znajdują się w Warszawie i we Wrocławiu.

Do końca 2012 roku sprzedaż spółki FPP przekroczyła liczbę 1650 apartamentów (w Warszawie i we Wrocławiu), a liczba mieszkań oddanych do użytku wyniosła ponad 1430. W grudniu 2012 roku w portfolio spółki znajdowało się 508 mieszkań w budowie w  inwestycjach prowadzonych w Warszawie i we Wrocławiu. Do końca 2013 roku spółka planuje zwiększyć tę liczbę mieszkań będących w fazie realizacji do 960.

Aktualnie FPP realizuje 3 inwestycje:

Ostoja Wilanów, Warszawa (1939 mieszkań): www.ostoja-wilanow.com

Osiedle Innova, Wrocław (535 mieszkań): www.osiedle-innova.com

Villa Botanica, Powsin k. Warszawy (350 mieszkań): www.villa-botanica.com

Finansowanie wszystkich inwestycji zapewnione jest przez Bank Pekao SA (Grupa UniCredit).

Więcej na  www.osiedle-innova.com


Zawiadomienie o połączeniu Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. ze spółką zależną FPP Powsin Sp. z o.o.
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję