FADESA POLNORD POLSKA
Mieszkania, w których chce się żyć
 

Inwestycje

Budowanie standardów przyszłości - tak można podsumować misję FPP. Cel ten realizuje, sięgając po nowatorskie i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne. Wszystkie inwestycje FPP charakteryzują się bliskością zieleni, starannie zaaranżowanymi przestrzeniami wspólnymi (alejki spacerowe, tereny rekreacyjne) oraz rozbudowaną infrastrukturą dla rodzin z dziećmi (parki, bezpieczne place zabaw). Mając na uwadze maksymalny komfort życia przyszłych mieszkańców, architekci FPP uwzględniają w planach wszystkich osiedli pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce, lokale handlowo-usługowe i obiekty użyteczności publicznej (np. przedszkola).

Długofalowa strategia spółki przewiduje umacnianie jej pozycji na rynku i sukcesywny rozwój działalności na terenie Polski. Obecnie FPP realizuje cztery projekty deweloperskie:

Ostoja Wilanów

Ostoja Wilanów położona jest w sercu Miasteczka Wilanów, między ulicami Klimczaka, Zdrową i Hlonda, nieopodal Alei Rzeczypospolitej. Inwestycja podzielona jest na 8 etapów, w których powstanie łącznie 31 nowoczesnych, 4-piętrowych budynków, mieszczących mieszkania z tarasami, balkonami i ogródkami. Osiedle charakteryzuje się dużą ilością zieleni - ponad 5 hektarów. W części centralnej usytuowane jest jeziorko z drewnianymi mostkami, przy którym znajdują się tereny rekreacyjne i place zabaw dla dzieci. W części północno-wschodniej położony jest park leśny ze ścieżkami edukacyjnymi na temat gatunków roślin i oświetlone po zmierzchu boisko do gry w piłkę nożną. W upalne dni można schronić się w cieniu wieloletnich drzew. Obecnie trwa budowa dwóch z pięciu ostatnich budynków osiedla Ostoja Wilanów usytuowanych przy jeziorku.

Osiedle Innova

Osiedle Innova położone jest we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, u zbiegu ulic Nyskiej, Pięknej i Jesionowej, między starą a współczesną zabudową. Inwestycja obejmuje 531 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Wyróżnia się idealną lokalizacją - blisko centrum, obiektów użyteczności publicznej (centra handlowe, wyższe uczelnie, szkoły, obiekty sportowe) i przystanków komunikacji miejskiej, a ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych szkoły. Lokalizacja inwestycji na mapie akustycznej Wrocławia jest oznaczona jako jedno z najcichszych miejsc w mieście. Osiedle Innova charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia i nowoczesnym designem brył, a ważną rolę odgrywają kolory.

Villa Botanica

Ta wyjątkowa inwestycja jest w fazie przygotowania budowy. Projekt harmonijnie wpisuje się w spokojną atmosferę warszawskiego Powsina. Obejmuje kompleks willi miejskich i stylowych kamieniczek.

Osiedle Moderno

Osiedle Moderno położone jest w sąsiedztwie Osiedla Innova, na wrocławskich Krzykach, przy ulicy Pięknej. Inwestycja składa się ze 158 mieszkań znajdujących się w 4-piętrowym budynku. Na osiedlu nie zabraknie terenów rekreacyjnych - placu zabaw dla dzieci i miejsca ze sprzętem do ćwiczeń dla dorosłych. W budynku na każdym piętrze zaplanowane są komórki lokatorskie, aby niemal wszystkim mieszkańcom zapewnić dodatkową przestrzeń do przechowywania. Budowa tego projektu rozpoczęła się w marcu 2014 roku.

Apartamenty Innova

Apartamenty Innova to osiedle, które powstaje przy ul. Jesionowej we Wrocławiu. Wchodzi w skład spójnej koncepcji zabudowy terenu u zbiegu ulic Jesionowej, Pięknej i Nyskiej. Inwestycja składać się będzie z budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi, infrastrukturą techniczną, drogami wewnętrznymi, parkingami na rowery oraz terenami zielonymi. Pierwszy etap obejmuje 206 mieszkań zlokalizowanych w 2 budynkach: budynek 6.5 - 6. piętrowy oraz budynek 6.4, który będzie miał 17 pięter. W ramach inwestycji zaprojektowano mieszkania 2, 3 i 4. pokojowe. W wielu z nich będzie można korzystać z obszernego tarasu, a dzięki panoramicznym oknom cieszyć się widokiem na okolicę. W budynku 6.4 znajdą się 4 lokale usługowe zlokalizowane na poziomie parteru z dostępem od ulicy. Budowa osiedla rozpoczęła się w listopadzie 2014r.


STAN ZAAWANSOWANIA REALIZACJI PROJEKTU DEWELOPERSKIEGO INNOVA CONCEPT
Kontakt | Polityka prywatności | Fadesa Polnord Polska
© Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Akceptuję